Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Сеул затримав два судна, що постачали бензин до КНДР

31.12.2017 р., 16:16

Південна Корея заявляє про два іноземні судна, які постачали КНДР нафтопродукти.

Ці танкери було затримано у південнокорейських портах, повідомляє "Німецька хвиля".
    
За інформацією місцевих ЗМІ, Південна Корея підозрює вже друге іноземне судно у перевезенні бензину до КНДР. Судно затримане й уже понад тиждень перебуває у південнокорейському порту. За словами джерел інформагенції Yonhap, танкер має назву KOTI і ходить під прапором Панами. Його екіпаж складається переважно з китайців і громадян М'янми.

Двома днями раніше Сеул теж заявляв про арешт іншого судна, яке нібито постачало санкційні товари до Північної Кореї. На танкері Lighthouse Winmore обшук відбувся 24 листопада після того, як, за словами південнокорейської сторони, 19 жовтня з судна перекачали 600 тонн бензину на північнокорейське судно. Танкер нібито повинен був доставити бензин із Японії до Тайваню.  

Нагадаємо: у вересні 2017 року Радбез ООН ухвалив новий пакет санкцій проти КНДР через продовження Пхеньяном ракетних та ядерних випробувань. Вересневими санкціями забороняється постачання Північній Кореї зрідженого природного газу. Окрім того, було накладено обмеження на постачання нафтопродуктів (зокрема й передачу нафтопродуктів на північнокорейські судна). 

Сеул затримав два судна, що постачали бензин до КНДР

Новини по темі