Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Колишнього голову Львівської облради затримали на хабарі

31.12.2017 р., 13:58

НАБУ затримало за підозрою у вимаганні хабара директора Інституту агроекології і природокористування НААН України Ореста Фурдичка.

Про це стало відомо зі слів джерела в одному із правоохоронних відомств України, пише ZAXID.NET.

"Детективи НАБУ затримали Ореста Фурдичка 30 грудня у Києві в його службовому кабінеті в Інституті агроекології і природокористування НААН. Вони також провели обшуки у його робочому кабінеті та вдома", - йдеться у повідомленні. Орест Фурдичко затриманий за підозрою у вимаганні хабара.

Загалом Фурдичко нібито вимагав 500 тисяч доларів "за обіцянку не перешкоджати законній діяльності приватного підприємця, пов’язаній із використанням земель фонду Національної академії аграрних наук України".

Нагадаємо, що 65-річний Орест Фурдичко з початку 90-х очолював лісову галузь Львівщини і саме з його ім’ям преса пов’язувала масштабні зловживання у цій галузі. У 1990 - 1997 роках був депутатом Львівської облради, у 1997 - 1998 роках був головою Львівської облради. У 1998 - 2002 роках був народним депутатом України, пізніше працював на керівних посадах у Держкомітеті лісового господарства України та у Міністерстві охорони навколишнього середовища. У травні 2017 року Президент нагородив його орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня.

Колишнього голову Львівської облради затримали на хабарі

Новини по темі