Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Оттава скасовує новорічні святкування через холоднечу

31.12.2017 р., 11:09

Морозна погода змусила міську владу Оттави скасувати більшу частину святкових заходів, приурочених до відзначення нового року.

За прогнозами метеорологів, у новорічну ніч температура повітря у столиці Канади опуститься до позначки у -28 градусів за шкалою Цельсія, повідомляє Укрінформ..

Хоча деякі елементи святкової програми, зокрема піротехнічне та лазерне шоу, відбудуться за графіком, усю музичну програму, що мала традиційно відбуватися біля парламенту, було скасовано.

Організатори до останнього моменту відтягували рішення про скасування, сподіваючись на потепління, адже у новорічну ніч мав символічно завершитися і рік відзначення 150-ліття Канади.

Оттава – не єдине канадське місто, вимушене піти на такий крок. Суттєво скоротили новорічну святкову програму також у Торонто, Калгарі й Шарлоттауні. Водночас у столиці провінції Манітоба місті Вінніпег й у Монреалі, найбільшому місті франкомовної провінції Квебек, відбудуться усі заплановані заходи, незважаючи на низькі температури.

Цього тижня Оттава утримує рекорд найхолоднішої столиці світу. Стовпчики термометра у столиці Канади подекуди опускалися до -30.

Оттава скасовує новорічні святкування через холоднечу

Новини по темі