Мобільний додаток

Канадські українці допомагатимуть з реабілітацією бійців АТО

31.12.2017 р., 10:46

Українська діаспора Канади з плином часу адаптує допомогу українському війську, залежно від його потреб.

Про це в інтерв'ю Укрінформу розповів президент Конгресу українців Канади Павло Ґрод.

"Підтримка України досі дуже сильна. Не скажу, вона більша, чи менша, але точно – інша. Три роки тому усі збирали кошти на аптечки, тепловізори, бронежилети, каски та інше обладнання для військових. Сьогодні цього вже, на щастя, не потрібно, тому допомога діаспори трансформується у більш соціально орієнтовану", - сказав Павло Ґрод.

За його словами, однією із ключових проблем, з вирішенням якої намагаються допомогти канадські українці, є боротьба із посттравматичним стресовим розладом. "Є також організації, що займаються протезуванням. При чому, не лише тим, аби привозити хлопців з України до Канади на лікування, а й створенням необхідних потужностей для якісного протезування на території України", - зауважив президент конгресу.

Нагадаємо, на початку грудня КУК оголосив про започаткування Фонду захисників України, що допомагатиме у реабілітації воїнів АТО. У ньому вдалося накопичити 100 тисяч доларів. Отримати кошти із Фонду зможуть усі організації, що втілюють на місцях відповідні проекти.

Новини по темі