Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Українське радіо допомогло вижити в колонії звільненому з полону Володимиру Фомічову

29.12.2017 р., 19:10

Звільнений з полону Володимир Фомічов розповів, що Українське радіо і "Промінь" допомогли вижити у колонії на окупованому Донбасі.

Про це повідомляє Детектор медіа.

Звільнений з незаконного утримання в колонії "ДНР" Володимир Фомічов сказав, що в колонії в Горлівці, де його утримували бойовики, слухав Перший канал Українського радіо, радіо "Промінь" та "Громадське радіо". Саме їхні програми допомогли вижити під час полону.

"Моя колонія №27 знаходилася у Калінінському районі міста Горлівка. Ми могли ловити, я так розумію, Бахмутську вежу. Дуже класно ловилося "Українське радіо", радіо "Промінь", "Громадське радіо", "FM-Галичина" та радіо "Перець FM". Для мене це була неймовірна підтримка — те, що я зміг за довгий час почути рідну українську мову, рідну українську музику. Я дуже вдячний радіо "Промінь", який мене надихав українськими піснями. Якщо у вас є можливість, передайте вітання цьому радіо", – сказав Володимир Фомічов.

Він додав, що Перший канал Українського радіо краще ловився, але якщо правильно налаштувати приймач, можна було якось спіймати "Громадське радіо". "Я декілька разів потрапляв на ранкову програму Куликова "Ранкова Хвиля", на "Київ-Донбас", – зазначив звільнений з полону.

Наразі Володимир Фомічов перебуває в Києві, в шпиталі на Верхній, 5. Працівники так званого "Міністерства державної безпеки" затримали його 4 січня 2016 року під час візиту до батьків у місті Макіївка. До того він проживав у Києві, був аналітиком руху "Сильні громади".

Він два місяці просидів у приміщенні "МДБ", потім із березня 2016 по липень 2017 - в донецькому слідчому ізоляторі. Майже з серпня 2017 до цього часу відбував "покарання" в колонії №27 в Горлівці. За словами Володимира Фомічова, військовий трибунал "ДНР" звинуватив його в незаконному зберіганні зброї та в екстремізмі.

Нагадаємо, Українське радіо можна слухати на тимчасово окупованій території на середніх хвилях на частоті 873 кГц.  Концерн РРТ здійснює трансляцію Першого каналу Українського радіо (НСТУ) на всю територію Донецької і Луганської областей, а також  на прикордонній території Росії.

Українське радіо допомогло вижити в колонії звільненому з полону Володимиру Фомічову

Новини по темі