Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Суд заслухав чергових свідків прокуратури у справі Віктора Януковича (аудіо)

28.12.2017 р., 18:46

Оболонський районний суд Києва сьогодні заслухав чергових свідків прокуратури у справі за звинуваченням у державній зраді колишнього президента-втікача Віктора Януковича.

Про події під час Євромайдану на початку 2014 року дав свідчення колишній депутат Верховної Ради Андрій Сенченко. Іще один із сьогоднішніх свідків звинувачення - заступник начальника штабу ВМС Анатолій Бургомістренко, який на початку 2014-го року перебував у Криму на посаді начальника розвідувального управління командування ВМС. За його словами, Росія почала готуватися до захоплення Криму від початку 2014 року. А з 2 лютого 2014 року морем з материкової частини Росія до Криму почала здійснювати перекидання військової техніки та особового складу.

Також він розповів, що у проросійських мітингах брали участь громадяни Росії, зокрема, студенти з Росії. Анатолій Бургомістренко, серед іншого сказав, що українські військовослужбовці не могли протистояти захопленню військових частин насамперед через те, що  попереду російських спецпризначенців були цивільні особи.

За словами адвокатів Віктора Януковича, свідчення Анатолія Бургомістренка не можуть бути враховані, оскільки він зачитує дані з протоколів його допиту на час досудового слідства, тобто озвучує те, що йому нібито надиктували в Генпрокуратурі. Суддя Владислав Дев'ятко цю скаргу сторони захисту відхилив.

Говорить прокурор Руслан Кравченко

Свою оцінку свідченням дав адвокат Віктора Януковича Віталій Сердюк

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Суд заслухав чергових свідків прокуратури у справі Віктора Януковича (аудіо)

Новини по темі