Мобільний додаток

Британія привітала звільнення українських заручників

28.12.2017 р., 17:33

Обмін полоненими між Україною та сепаратистами, яких підтримує Росія, є важливою віхою та бажаним кроком до виконання всіма сторонами зобов'язань у рамках Мінських угод.

Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ Великої Британії.

"Велика Британія вітає обмін понад 300 полоненими, що стався між Україною та сепаратистами, яких підтримує Росія, на сході країни. Звільнення заручників - це зобов’язання, яке Україна, Росія та підтримувані Росією сепаратисти взяли на себе в рамках Мінських угод, які мають на меті вирішити конфлікт у східній Україні", - заявив речник МЗС Сполученого Королівства.

У МЗС Великої Британії сподіваються, що всі сторони використають цей позитивний розвиток подій для поступу у виконанні інших мінських зобов’язань, зокрема дотриманні режиму повного припинення вогню, співпраці заради полегшення гуманітарної ситуації  по обидва боки лінії розмежування та відведення Росією своїх озброєнь і військових зі Сходу України.

У зовнішньополітичному відомстві Сполученого Королівства також подякували всім, хто сприяв досягненню угоди про обмін, зокрема Тристоронній контактній групі, Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ та Міжнародному комітету Червоного Хреста.

Британія привітала звільнення українських заручників

Новини по темі