Переглянути у мобiльнiй версiї
Мобільний додаток

Міхеіл Саакашвілі домагається статусу біженця

27.12.2017 р., 13:14

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов від Міхеіла Саакашвілі до Державної міграційної служби України.

Про це повідомляє прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва.

"Позивач просить суд визнати протиправною та незаконною бездіяльність ДМС щодо розгляду скарги та повідомлення про відмову в оформленні документів для вирішення питання про визнання Міхеіла Саакашвілі біженцем, або особою, яка потребує додаткового захисту, у строки визначені законодавством", - йдеться в повідомленні.

Позивач також просить суд зобов’язати Державну міграційну службу розглянути відповідні скаргу та повідомлення. Суд розглядає питання про відкриття провадження у справі.

Окрім цього, зазначає прес-служба, днями Окружний адміністративний суд міста Києва відмовив у відкритті провадження в адміністративній справі за позовом Саакашвілі до Міністерства юстиції України та Прокуратури міста Києва. Позивач просив визнати протиправними дії Мінюсту щодо прийняття до розгляду "Ходотайства о розыске, заключении под стражу и выдаче Саакашвили Михеила Николозовича" Головної прокуратури Міністерства юстиції Грузії, а також просив визнати протиправною екстрадиційну перевірку щодо Саакашвілі на підставі відповідного клопотання.

Міхеіл Саакашвілі домагається статусу біженця

Новини по темі