Мобільний додаток

США розширили санкції проти Північної Кореї

27.12.2017 р., 09:07

Міністерство фінансів США оголосило про розширення санкцій проти КНДР, включивши до списку двох північнокорейських чиновників за їхню роль у розробці балістичних ракет.

Про це повідомляє Reuters.

За інформацією американського відомства, до списку санкцій потрапили заступник глави департаменту військової промисловості Трудової партії Кореї Кім Чонг Сік та перший віце-голова департаменту Центрального комітету Трудової партії Кореї Рі Пьонг Чол.

"Ці дії (розширення санкцій) послідували після п'ятничної резолюції Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй, яка наклала нові жорсткі санкції на Північну Корею", - йдеться у повідомленні. Санкції Мінфіну США були спрямовані на керівників програм балістичних ракет КНДР.

Нагадаємо, у п'ятницю Рада Безпеки ООН одностайно проголосувала за резолюцію, яка запровадила нові міжнародні санкції проти КНДР через нещодавнє випробування балістичної ракети. Санкції передбачають, зокрема, обмеження доступу нафтопродуктів до Північної Кореї, а також унеможливлюють отримання доходів режимом КНДР з експлуатації робочої сили за кордоном.

У відповідь Пхеньян назвав санкції актом війни та пообіцяв продовжити нарощування власних ядерних потужностей.

США розширили санкції проти Північної Кореї

Новини по темі