Мобільний додаток

Столичний мер взявся за паркові зони міста

25.12.2017 р., 11:40

Наступного року в 10 парках різних районів столиці буде здійснено капітальний ремонт.

Як заявив мер Києва Віталій Кличко, ці парки повинні виглядати не гірше за парк "Наталка" на Оболоні, повідомляє прес-служба столичного міського голови.

"У нас великі плани щодо облаштування парків. Київ - це місто-парк. Такої великої кількості зелених насаджень немає в жодній столиці Європи", - наголосив Кличко.

Парки, у яких заплановано ремонт: парк ім. Рильського в Голосіївському районі; парк Партизанської Слави в Дарницькому; парк ім. Романа Шухевича в Деснянському; парк "Наталка" в Оболонському (друга черга); Печерський ландшафтний парк в Печерському; Куренівський парк в Подільському; парк "Совки" в Святошинському; парк "Відрадний" в Солом’янському; Сирецький парк в Шевченківському районах столиці.

Крім того, зазначив мер, столична влада планує розбити новий парк на Троєщині і завершити ремонт парку Кіото.

Кличко поінформував, що столичній владі вдалося спільно з активістами повернути у власність громади парк "Наталка", стадіон "Старт", Київський велотрек.

Мер Києва додав, що наступного року також завершиться реконструкція легкоатлетичного манежу на Березняках, який планують відкрити в травні.

Столичний мер взявся за паркові зони міста

Новини по темі