Мобільний додаток

Трамп не вірить у свої низькі рейтинги

25.12.2017 р., 10:42

Президент США Дональд Трамп вважає, що публікація провідними ЗМІ Сполучених Штатів рейтингів, за якими він отримує низьку оцінку своєї діяльності, є поширенням "фейкових новин" і вкотре звинуватив американські ЗМІ у брехні.

Про це він написав у Тwitter.

"Фейкові новини не хочуть говорити про те, наскільки великою й міцною є наша основа. Вони показують фейкові опитування так само, як і повідомляють фейкові новини. Попри виключно негативні повідомлення, у нас все добре - ніхто нас не подолає. Зробимо Америку великою знову!", - наголосив глава Білого дому.

Під кінець року американські ЗМІ публікують результати соціологічних опитувань, порівнюючи довіру населення до президента Трампа в перший його рік на посаді з попередніми главами держави.

У нещодавно оприлюдненому дослідженні телеканалу CNN зазначається, що Дональд Трамп має найгірший рейтинг підтримки (35%) в порівнянні з усіма його попередниками.

Нагадаємо, Джордж Буш-молодший завершив свій перший календарний рік президентства з 86%, Джон Кеннеді мав 77%, Джордж Буш-старший - 71%, а Дуайт Ейзенхауер - 69%. Річард Ніксон, Джиммі Картер, Білл Клінтон та Барак Обама наприкінці свого першого року мали, в середньому, не менше 50% довіри. Найгіршим до цього вважався Рональд Рейган, якому довіряли лише 49% американців.

Трамп не вірить у свої низькі рейтинги

Новини по темі