Мобільний додаток

Український фільм-фентезі "Сторожова застава" побачать у Китаї

23.12.2017 р., 10:46

Китай купив для свого прокату український фільм-фентезі "Сторожова застава".

Про це повідомляє на своєму сайті FILM.UA Group

"Компанія "Star-D Productions" придбала всі права, за винятком форматних, на повнометражну та серіальну версії фентезі. Минулого тижня було фіналізовано домовленості про продаж пакета проектів бібліотеки дистрибуції "FILM.UA Group" на територію Китаю. Компанія "Star-D Productions" придбала всі права, за винятком форматних, на повнометражну та серіальну версії фентезі "Сторожова застава", виробництва "Kinorob", а також на ряд інших проектів. Перемовини почалися в листопаді на "American Film Market", одному з найбільших у світі ринків повнометражного контенту, і минулого тижня завершилися підписанням договору", - йдеться у повідомленні.

Як зазначив менеджер з міжнародних продажів "FILM.UA Distribution" Євген Драчов, продаж пакету проектів "Сторожова Застава","Нюхач 1, 2, 3" і "Микита Кожум'яка", підтверджує зростаючий попит Китаю до зарубіжного контенту. "Регіон виробництва для них - не першочергове, ключовий критерій для китайського ринку - якісний контент, який привертає увагу аудиторії. Ми щасливі, що китайський глядач побачить український продукт як на великих екранах так і на ключових VOD платформах території", - наголосив Драчов.

Нагадаємо, під час "American Film Market" повідомлялося про продажі прав на показ проекту "Сторожова застава" на територію Індії, Франції та франкомовного світу, Південної Кореї, Білорусі, Казахстану, Молдови та Киргизстану.

Український фільм-фентезі "Сторожова застава" побачать у Китаї

Новини по темі