Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Суд щодо Саакашвілі перенесли на 3 січня

22.12.2017 р., 12:00

Апеляцію прокуратури на рішення Печерського райсуду Києва щодо обрання запобіжного заходу лідеру "Руну нових сил" Міхеілу Саакашвілі, яка мала розглядатись 22 грудня, перенесли на 3 січня.

Про це повідомив Саакашвілі у залі суду, пише УП.

"До цього суду нема жодних претензій, бо вони реально не отримали цю справу. Але чому вони не отримали цю справу? І зверніть увагу на коли вони хочуть судове засідання провести. 3 січня", - сказав Саакашвілі. Він додав, що засідання перенесли на післясвяткову дату, щоб до процесу не було уваги громади.

Як відомо, 11 грудня у Печерському райсуді розглядали обрання запобіжного заходу затриманому лідерові "Руху нових сил" Міхеілу Саакашвілі. Суд відпустив екс-президента Грузії на час розслідування.

Прокуратура просила суд обрати запобіжний захід затриманому Саакашвілі у вигляді цілодобового домашнього арешту. Прокурор заявляв, що є ризик, що лідера "Руху нових сил" можуть ліквідувати спецслужби РФ з метою дестабілізації ситуації в Україні.

15 грудня Генпрокуратура подала скаргу до Апеляційного суду Києва на відмову попередньої інстанції відправити Міхеіла Саакашвілі під домашній арешт.

Суд щодо Саакашвілі перенесли на 3 січня

Новини по темі