Мобільний додаток

Саакашвілі влаштував суперечку з прокурором і відмовився свідчити

18.12.2017 р., 10:55

Екс-голова Одеської ОДА, лідер "Руху нових сил" Михайло Саакашвілі влаштував суперечку з представником ГПУ.

Як повідомляє кореспондент Depo.ua, слідчий вийшов до Саакашвілі, щоб супроводити його в службовий кабінет для дачі свідчень. Проте політик відмовився, сказавши, що має зробити заяву для ЗМІ.

"Зараз час і мій адвокат вам пояснить...Руками не розмахуйте, молодий чоловік. Це у вас такі жести? Заспокойтеся, зараз мій адвокат вам пояснить", - калька разів сказав Саакашвілі у відповідь на прохання представника прокуратури.

"Ви на мене голос не підвищуйте, не треба", - сказав представник прокуратури. На це розлючений Саакашвілі відповів: "Заткніться і послухайте, що каже мій адвокат".

Після цієї суперечки адвокат Саакашвілі заявив, що його підзахисний виконав вимогу повістки і прийшов на допит до ГПУ.

Він також повідомив, що Саакашвілі додав клопотання до ГПУ з вимогою передати СБУ матеріали кримінальної справи для організації досудового розслідування щодо нього. "Сьогодні Генпрокуратура не має повноважень проводить якісь нібито процесувальні дії і проводити допит...Ми готові давати свідчення, але повноважному органу. Ми вважаємо, що це має бути слідчий відділ СБУ", - сзаявив адвокат.

Після цього Саакашвілі залишив ГПУ, сказавши: "Оскільки Луценко хоче вислужитися перед господарем, він взяв допит на себе. Але фабрикувала цю справу проти мене СБУ...Цілувати Юрію Луценку руку я не буду, не за мій рахунок". Разом з тим він додав, що готовий сьогодні давати свідчення в СБУ.

Саакашвілі влаштував суперечку з прокурором і відмовився свідчити

Новини по темі