Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Українські рятувальники отримали нову техніку для розмінування територій (аудіо)

12.12.2017 р., 19:30

Нову техніку, призначену для розмінування територій, отримали українські рятувальники.

У Києві сьогодні відбулася передача 4-х оперативних піротехнічних машин і 4-х деорадарів-детекторів, закуплених за фінансової допомоги уряду Японії.

Докладніше наша кореспондентка Тетяна Власенко:

"Таких ультрасучасних приборів-міношукачів у комплектуванні українських рятувальників досі  не було, розповідає рятувальник-піротехнік Юрій Цикенюк. Каже, вони здатні виявляти навіть, ті вибухонебезпечні предмети, які не містять металів.

Оперативних піротехнічних машин японського виробництва у комплектуванні українських рятувальників з минулого року  було 12-ть. Тепер автопарк поповнився ще такими ж чотирма новенькими авто, здатними впоратися фактично з усіма мінними небезпеками, каже представник Державної служби із надзвичайних ситуацій Олег Бондар.

Новітні георадари-детектори поїдуть розміновувати територію Донбасу, а оперативні піротехнічні машини - на Волинь, у Запоріжжя, до Херсона та Одеси, - каже міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. За його словами, нині такі авто мають рятувальники по всій країні.

Автомобілі та обладнання були придбані в рамках  проекту міжнародної допомоги ООН за фінансової підтримки Уряду Японії, аби допомогти Україні, передовсім, долати наслідки війни на Донбасі".

Тетяна Власенко, Українське радіо.

Прослухати репортаж

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

 Українські рятувальники отримали нову техніку для розмінування територій (аудіо)

Новини по темі