Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Тисячі ізраїльтян вийшли на демонстрацію проти корупції

10.12.2017 р., 18:10

Протестувальники на "Марші ганьби" в Тель-Авіві виступили проти корупції, в якій підозрюють уряд прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньяху.

Про це повідомляє DW.

На вулицях Тель-Авіва увечері в суботу, 9 грудня, відбулися багатотисячні демонстрації проти корупції та проти прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньяху. Демонстранти назвали свою акцію "Маршем ганьби". Частина з них вдягли маски свиней і вигукували "Ганьба", "Мафія", "Корупціонерів геть" та "Бібі, іди додому". У ротестах взяло участь близько десяти тисяч осіб.Тиждень тому протестувальники вже виходили на аналогічну акцію.

Правляча партія "Лікуд" звинуватила протестувальників у розділенні ізраїльського суспільства в часи скрутної міжнародної ситуації на тлі заворушень у Єрусалимі. Протести палестинців спричинені тим, що президент США Дональд Трамп визнав Єрусалим столицею Ізраїлю.

Як повідомлялося, прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху підозрюють у корупції. Поліція перевіряє закиди, що Нетаньяху та його родина могли отримувати незаконні подарунки від заможних друзів-бізнесменів, зокрема від австралійського мільярдера Джеймса Пакера та голлівудського продюсера Арнона Мілчена.

Окрім того, згідно з матеріалами окремої справи, прем'єр Ізраїлю нібито домовився з медіагрупою "Єдіот Ахронот" про послаблення їхніх конкурентів у обмін на сприятливе висвітлення діяльності уряду. Сам Нетаньяху відкидає всі звинувачення на свою адресу.

Новини по темі