Обирай пісні. Визначай переможця

Стамбул протестує проти рішення Трампа щодо Єрусалима

8.12.2017 р., 20:30

У Стамбулі тисячі турків вийшли на вулицю протестувати проти рішення президента США Дональда Трампа визнати Єрусалим столицею Ізраїлю.

Про це повідомляє АР.

"Тисячі прихильників палестинців після молитви в п'ятницю у Стамбулі протестували проти рішення президента США Дональда Трампа визнати Єрусалим столицею Ізраїлю", - йдеться в повідомленні.  

Протести відбулися й в інших турецьких містах, включаючи Анкару. Як повідомляє Anadolu, спроби змінити статус Єрусалима засудив і глава Управління у справах релігії Туреччини Алі Ербаш.

Це місто є не просто населеним пунктом в окремо взятій країні. Мусульмани століттями формували в Єрусалимі атмосферу мирного співіснування. Спроба змінити ситуацію в Єрусалимі завдасть удар по всьому людству і стане серйозним викликом миру і стабільності. Спроби зміни статусу Єрусалиму і мечеті Аль-Акса неприпустимі, зазначив Ербаш.

Нагадаємо, 6 грудня президент США Трамп офіційно заявив про визнання Єрусалиму столицею Держави Ізраїль. Його рішення викликало обурення сотень тисяч мусульман по всьому світу. На тлі ситуації, що виникла в Єрусалимі, на Західному березі річки Йордан і в секторі Газа другий день проходять сутички демонстрантів із ізраїльськими військовими, понад 80 людей постраждали, один протестуючий загинув.

Стамбул протестує проти рішення Трампа щодо Єрусалима

Новини по темі