Мобільний додаток

У Брюсселі відбулося четверте засідання Ради асоціації Україна-ЄС (аудіо)

8.12.2017 р., 18:00

Сьогодні у Брюсселі відбулося четверте засідання Ради асоціації Україна-Європейський Союз. Українську урядову делегацію у рамках робочого візиту до керівних інституцій ЄС очолив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

З бельгійської столиці повідомляє кореспондент Андрій Лавренюк:
                        
"Головним питанням порядку денного таких щорічних засідань є оцінка прогресу з імплементації Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Сторони обговорили процес реформ в Україні, а також боротьбу з корупцією, реформу судової системи, торговельно-економічне співробітництво у рамках поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі, а також процес відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

За словами прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, економічна співпраця набирає обертів.

У свою чергу верховний представник ЄС у закордонних справах та політики безпеки Федеріка Могеріні, яка головувала на засіданні від європейської сторони, наголосила, що нині в Україні необхідно забезпечити безповоротність реформ.
                           
Європейська сторона закликала Україну посилити боротьбу з корупцією та створити спеціалізований антикорупційний суд.

Серед конкретних практичних рішень для України за результатами засідання стало укладання двох угод, за якими українська сторона отримає багатомільйонну фінансову допомогу. Це угода про надання Єврокомісією 50-ти млн євро  на відновлення соціально-економічної інфраструктурі на Донбасі та ще 5-ти мільйонів - на розвиток Дунайського регіону в Україні".

Андрій Лавренюк, Укрінформ, з Брюсселя, для Українського радіо.

Прослухати репортаж

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

У Брюсселі відбулося четверте засідання Ради асоціації Україна-ЄС (аудіо)

Новини по темі