Мобільний додаток

Харківський екопарк прихистив лебедя, пораненого в АТО

8.12.2017 р., 16:25

Лебедя, який залишився після отриманої в зоні АТО травми і мав зимувати в заплаві поблизу села Брусівка Лиманського району Донецької області, доправлено на реабілітацію в Харківський екопарк.

Про це розповів завідувач сектором птахів екопарку Володимир Переходович, повідомляє Укрінформ.

"Лебедя виявили місцеві жителі. Вони ж звернулися за допомогою до нашого Центру порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин, відомого як "Добрий дім". Спільними зусиллями птаха   доправлено на реабілітацію в наш регіональний ландшафтний парк", - зазначив Переходович.

Цей птах - доросла самка. У неї в декількох місцях перебито крило, вона не може літати. З настанням морозів птаха могла загинути від холоду і голоду. Ветеринари оглянули лебедя: її стан задовільний, але потрібний додатковий догляд і харчування. Птах житиме на Лебединому озері екопарка разом зі своїми родичами, поки остаточно не видужає.

Нагадаємо, це не перший випадок реабілітації тварин, які постраждали в зоні АТО. У водоймах Харківського ландшафтного парку з 2016 року живуть до 100 водоплавних птахів: лебеді, пелікани, лелеки, чаплі, качки і гуси різних видів.

За 5 років Центр порятунку тварин надав допомогу понад 22 тисячам тварин - диких і екзотичних, включаючи тих, що з приватних колекцій. Чимало врятованих тварин повернуто в природу.

Харківський екопарк прихистив лебедя, пораненого в АТО

Новини по темі