Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Ізраїль починає спорудження мережі фунікулерів (аудіо)

6.12.2017 р., 17:15

Ізраїль починає спорудження транспортних фунікулерів, які допоможуть розвантажити дороги країни та дістатися до недоступних гірських вершин за кілька годин.

З подробицями – наша власна кореспондентка в єврейській державі Світлана Глаз:

"Ініціював нову програму пасажирських перевезень – фунікулерами, міністр транспорту і розвідки Ізраїлю  Ісраель Кац. Фунікулери мають всі шанси стати гідним доповненням до роботи рейсових автобусів, залізниці та маршрутних таксі в різних районах країни і у них істотні переваги – відсутність пробок, зауважив міністр і заклав першу цеглину майбутньої станції в північній Хайфі.

Всього їх на цій трасі буде шість. За три роки ця дорога з'єднає хайфський інститут високих технологій і університет з кількома районами міста, звідки студенти добираються до вишів. Молодим дорогу, такий девіз цього  будівництва.

Маршрут  першого фунікулера пройде на висоті 500 метрів. Довжина близько 7 кілометрів. Кабінки розраховані на 10-12 пасажирів і в години пік  зможуть перевозити до двох з половиною тисяч пасажирів. У перспективі спорудження траси, яка з’єднає Галилею з вершиною гори Мерон. Її висота 1200 метрів над рівнем моря і тут знаходяться три єврейські святині".

Світлана Глаз з Ізраїлю для українського радіо.

Прослухати репортаж

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Ізраїль починає спорудження мережі фунікулерів (аудіо)

Новини по темі