Мобільний додаток

Українські військові отримають 40 медичних машин "Хаммер"

6.12.2017 р., 15:30

Президент України Петро Порошенко передав військовослужбовцям Збройних Сил сертифікати на 40 медичних машин "Хаммер", які будуть направлені в зону проведення АТО.

Передача авто відбулася під час робочої поїздки Глави держави на Львівщину у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, повідомляється на сайті Президента.

"Всі сорок автівок роз'їдуться одразу звідси по бойових бригадах у зоні проведення АТО. І з першого дня будуть працювати на українське військо, українського воїна", - зазначив Петро Порошенко.

Він подякував присутньому на заході виконавчому віце-президенту компанії "AM General" з питань міжнародних оборонних програм Лоуренсу Платту за цей важливий для українських воїнів внесок.

У свою чергу, посол США в Україні Марі Йованович наголосила, що Сполучені Штати підтримують Україну у захисті її суверенітету, та відзначила, що 40 сучасних автомобілів "Хаммер", обладнаних для медичної допомоги, дозволять підвищити рівень реагування та готовності.

"Ці "карети швидкої допомоги" є символом нашої безупинної, відданої підтримки задля покращення спроможності України берегти її найцінніший ресурс – відважних та відданих чоловіків і жінок, що захищають свободу своєї держави", - додала вона.

За даними прес-служби АП, впродовж 2016 - 2017 років США передали Збройним Силам України 45 медичних "Хаммерів". Автомобіль може перевозити до чотирьох поранених на ношах або до шести сидячих. Кабіна для пацієнтів обладнана системами опалення та кондиціювання, а також системами подачі кисню для шістьох хворих.

Українські військові отримають 40 медичних машин "Хаммер"

Новини по темі