Мобільний додаток

Канада проводить перегляд планів дій на випадок надзвичайних ситуацій (аудіо)

6.12.2017 р., 13:43

Канада вперше з часу завершення Холодної війни проводить перегляд планів дій на випадок інциденту із ядерною бомбою або інших трагічних подій, спроможних вивести з ладу столицю країни.

Детальніше розповість наш кореспондент у Оттаві Максим Наливайко:
                      
"Іще рік тому офіс прем'єр-міністра Канади підготував проект угоди із Міноборони країни, яка б дозволила у випадку надзвичайної ситуації відкрити чиновникам федерального уряду двері двох секретних військових баз поблизу Оттави. Це було зроблено у рамках масштабної кампанії із перегляду та модернізації цілого ряду сценаріїв надзвичайних ситуацій, у результаті яких столиця країни може стати "нежиттєдіяльною".

За словами експертів, цей процес розпочався саме зараз неспроста, адже агресивні дії Російської Федерації та безрозсудство Північної Кореї повертають керівництву Західних держав давно забутий образ мислення періоду Холодної війни. Показовим є те, що в квітні військові США та Канади провели спільні навчання, під час яких відпрацьовували реакцію на інцидент із ядерною бомбою.

Ракети, які запущені у Пхеньяні, тепер спроможні долати значно більші відстані та за деякими даними уже спроможні вразити більшість території США та Канади. Поки військові вишукують способи знищення ракет на підльоті, цивільні відомства готуються до найгіршого, намагаючись гарантувати безперервність роботи владних органів у випадку надзвичайних ситуацій".

Максим Наливайко. З Канади. Для Українського радіо.

Прослухати репортаж

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Канада проводить перегляд планів дій на випадок надзвичайних ситуацій (аудіо)

Новини по темі