Мобільний додаток

Міхеїл Саакашвілі відмовляється іти до Генеральної прокуратури (аудіо)

6.12.2017 р., 13:42

Колишній голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі каже, що не збирається іти до Генерального прокурора, а натомість чекає, допоки слідчі прийдуть до нього в наметове містечко поблизу Верховної Ради.

Про це він сказав сьогодні зранку.

Водночас, його адвокат Руслан Чорнолуцький стверджує, що під час обшуків у квартирі Саакашвілі захисникам не було надано жодних ухвал, які б дозволяли проводити відповідні процесуальні дії. Як і ухвали суду про затримання його підзахисного.

Наразі Руслан Чорнолуцький говорить, що Міхеїла Саакашвілі намагалися викрасти

Водночас, речник Генеральної прокуратури Андрій Лисенко в коментарі Українському радіо повідомив, що під час слідчих дій у квартирі Міхеїла Саакашвілі йому справді не пред’являли підозри, а лише постанову про затримання. За словами представника Генпрокуратури, всі дії правоохоронців відбувалися у присутності адвоката.

Наразі підозрюваний оголошений у розшук, ця постанова була направлена прокуратурою до керівника Національної поліції.

Як пояснив Андрій Лисенко, підозру Міхеїлу Саакашвілі за законом не можуть вручити у наметовому містечку

До відома, Михаїлу Саакашвілі інкримінують сприяння учасникам злочинних угруповань та укриття їх незаконної діяльності. Зокрема, 5 грудня Генеральний прокурор Юрій Луценко оприлюднив аудіодокази, які, як вважають у прокуратурі, засвідчують факт фінансування олігархом-утікачем Сергієм Курченком, який був наближений до Януковича, мітингів Міхеїла Саакашвілі.

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Міхеїл Саакашвілі відмовляється іти до Генеральної прокуратури (аудіо)

Новини по темі