Мобільний додаток

Єнс Столтенберг: НАТО й надалі буде з Україною

4.12.2017 р., 15:50

Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг запевняє, що НАТО продовжуватиме надавати політичну та практичну підтримку Україні.

Про це він сказав під час прес-конференції в Брюсселі, повідомляє УНІАН.

"Я зустрічався з президентом Порошенком минулого тижня. Він був у моєму домі. У нас було гарне обговорення викликів, перед якими стоїть Україна, зокрема, зусиль Росії з дестабілізації східної України. Я підтвердив мою міцну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, і ми будемо продовжувати надавати політичну та практичну підтримку", - наголосив Столтенберг.

Нагадаємо, 24 листопада у Брюсселі відбулася зустріч Президента України Петра Порошенка і Генсека НАТО Єнса Столтенберга. За підсумками зустрічі прес-служба Глави Української держави поінформувала: Столтенберг запевнив в тому, що Північноатлантичний альянс залишається разом із Україною і це партнерство надійне та міцне.

Президент України, в свою чергу, висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії. Він додав, що Україна продовжує реалізовувати визначений на законодавчому рівні курс євроатлантичної інтеграції та послідовно реформувати сектор безпеки і оборони згідно зі стандартами НАТО.

Єнс Столтенберг: НАТО й надалі буде з Україною

Новини по темі