Мобільний додаток

Документальні фільми про Сенцова і переселенців покажуть у Канаді

3.12.2017 р., 10:55

Цього місяця у столиці Канади вже вдруге відбудеться український кінофестиваль, під час якого глядачам продемонструють чотири документальні стрічки про Україну.

Тема цьогорічного заходу - права людини, повідомила організатор кінофестивалю Іванна Плахотнюк, передає Укрінформ.

Розпочнеться фестиваль наступної п’ятниці документальним дебютом режисера Ольги Фразе-Фразенко "Я бачу", що розповідає про веломандрівку Україною людей із порушенням зору. Одразу після цього глядачі зможуть побачити фільм Олександра Назарова та Анжеліни Карякіної "Як вдома" про вимушених переселенців із Донбасу.

Продовжиться фестиваль у понеділок, 11 грудня, коли на розсуд аудиторії буде виставлено відомий фільм Аскольда Курова "Процес: Російська держава проти Олега Сенцова". Завершиться кінофестиваль фільмом "This is gay propaganda" канадсько-українського режисера Марусі Боцюрків, яка після показу візьме участі у сесії запитань та відповідей.  

Усі чотири кінопокази будуть безкоштовними і демонструватимуться в приміщеннях університету Оттави.

Нагадаємо: торік у Канаді відбувся перший українсько-канадський кінофестиваль, у рамках якого кілька десятків кінофільмів про Україну та її мешканців було продемонстровано у чотирьох містах Канади. Зібрані тоді з добровільних пожертв кошти були передані на допомогу у протезуванні пораненим воїнам АТО та їх психологічну реабілітацію.

Документальні фільми про Сенцова і переселенців покажуть у Канаді

Новини по темі