Переглянути у мобiльнiй версiї
Мобільний додаток

Матері відвідали місця загибелі своїх синів

1.12.2017 р., 08:35

Шестеро матерів загиблих учасників АТО з Чернігівщини відвідали Станицю Луганську, де обірвалося життя їхніх синів, і посадили там молоді деревця.  

Про це повідомив Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

"Днями матері загиблих учасників АТО з Чернігівщини - Надія Полегенько, Валентина Найдьон,    Валентина Іщенко, Олена Бєлєванцева, Олена Запека - побували на місці, де обірвалося життя їхніх синів", - зазначається у повідомленні.

У Станиці Луганській жінки відвідали місця боїв та захоронень невідомих солдатів - захисників України, поспілкувалися з місцевими жителями та висадили на міській алеї 10 дубків - як символ миру та сили духу.

Під час прес-конференції в Чернігівській ОДА жінки поділилися своїми враженнями та почуттями. Розповіли, що на Сході їх приймали дуже добре, що місцеві жителі бережуть пам'ять про їхніх синів і що Станиця Луганська - це Україна, де скрізь можна побачити українські прапори, борди з патріотичними написами, вишиванки та щирі посмішки.

Нагадаємо, ініціювала поїздку матерів на Схід чернігівська журналістка і волонтерка Тетяна Миргородська. Ідею підтримала ГО "Єдина родина Чернігівщини".

Матері відвідали місця загибелі своїх синів

Новини по темі