Мобільний додаток

Проект із впровадження телемедицини тестують на Одещині

30.11.2017 р., 10:37

На базі приймально-діагностичного відділення Окнянської райлікарні Одеської області почалося тестування сільського проекту телемедицини.

Про це під час зустрічі з групою представників відділу охорони здоров'я Агентства США з міжнародного розвитку заявив голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов.

"Кожен працівник фельдшерського пункту має валізу для первинної діагностики, до якої входять електрокардіограф, глюкометр, ендоскоп для відеопередач, спірограф та інші діагностичні апарати. Все це приладдя підключено до планшета", - розповів Максим Степанов.

За його словами, основна особливість нової системи полягає в можливості отримувати дистанційно рекомендації спеціалістів за результатами досліджень. Фельдшер приходить на виклик до пацієнта, проводить на місці дослідження і з допомогою планшета передає інформацію в телемедичний центр. Її одразу бачить сімейний лікар чи - за потреби - спеціалісти районної лікарні, які надають консультацію за 10 - 15 хвилин. Так само за небхідності можуть долучитися фахівці обласної лікарні.

Проект із впровадження телемедицини тестують на Одещині

Новини по темі