Мобільний додаток

Судове засідання у справі Ситника перенесено

28.11.2017 р., 14:39

Солом'янський районний суд Києва переніс засідання у справі голови Національного антикорупційного бюро Артема Ситника на 6 грудня.

Про це повідомляє телеканал "112 Україна".

"Суддя зачитала всім присутнім інформацію про те, що Артем Ситник попросив відкласти засідання на іншу дату. Це пов'язано з тим, що саме сьогодні він бере участь в офіційних заходах", - йдеться у повідомленні. Як зазначається, наступне засідання відбудеться 6 грудня о 10:00.

Раніше НАЗК передало до суду протокол про адміністративне правопорушення з боку директора НАБУ Артема Ситника, яке полягає у невиконанні законних вимог чи розпоряджень. НАЗК викликало Ситника для дачі пояснень у зв'язку з відмовою НАБУ надати агентству запитувані документи у справі про можливий конфлікт інтересів Ситника.

Зокрема, перевіряється інформація про те, що Ситник доручив керівнику юридичного управління НАБУ Ігорю Ярчаку представляти його інтереси в суді. Таким чином Ситник міг допустити реальний конфлікт інтересів і порушити вимоги ст. 172-7 Кодексу про адміністративні правопорушення.

Через кілька днів НАБУ викликало на допит директора НАЗК Наталю Корчак у справі про купівлю паркомісць та їх використання для незадекларованих автомобілів (бюро з 5 жовтня розслідує справу щодо нової машини глави НАЗК Skoda Octavia A7, якої не виявилося у декларації чиновниці).

13 листопада Ситник з'явився для дачі свідчень у НАЗК, де відмовився визнавати свою провину за звинуваченням у конфлікті інтересів.

Новини по темі