Україна і Чехія стали лідерами сезону WTA за кількістю титулів

Українські тенісистки у цьому році здобули вісім трофеїв в турі Жіночої тенісної асоціації (WTA) в одиночному розряді.

Про це повідомляє BTU.

За підсумками сезону представниці двох країн, Чехії та України, стали чемпіонками восьми турнірів (WTA враховує всі змагання основного туру + WTA 125k Series).

Чешки Кароліна Плішкова (Брісбен, Доха, Істборн), Катержина Синякова (Шеньчжень, Бостад), Петра Квітова (Бірмінгем), Барбора Заглавова-Стрицова (Лінц) та Маркета Вондроушова (Біль) вигравали змагання, а фіналістками турнірів були Люсі Шафаржова (Будапешт), Крістіна Плішкова (Прага) і Барбора Крейчикова (Нюрнберг).

Українські тенісистки брали участь у восьми фіналах і у всіх матчах святкували перемогу: Еліна Світoліна (Тайбей, Стамбул, Дубай, Рим, Торонто), Леся Цуренкo (Акапулько), Катерина Бондаренкo (Ташкент) і Катерина Кoзлова (Далянь).

У рейтингу тенісних націй Кубка Федерації збірна України завершує сезон-2017 на 10-му рядку.