Мобільний додаток

Відсторонений Мадридом лідер Каталонії оголосив про свою виборчу кампанію

25.11.2017 р., 18:10

Відсторонений Мадридом глава уряду Каталонії Карлес Пучдемон розпочав у Бельгії свою виборчу кампанію, закликавши каталонців висловити своє прагнення до незалежності.

Про це повідомляє AFP.

"Ми, каталонці, продемонстрували світові, що ми маємо здатність та волю стати незалежною державою. Тому 21 грудня ми повинні її (волю) ратифікувати", - сказав він у місті Оусткамп, куди він переїхав після одностороннього проголошення незалежності Каталонії.

Карлес Пучдемон, який очікує на можливу екстрадицію до Іспанії, де його розшукують за звинуваченням у заколоті, непокорі та зловживанні державними коштами, висувається від новоствореної платформи "Junts per Catalunya" ("Все для Каталонії"). До платформи "Junts per Catalunya" входять люди з його консервативної, сепаратистської партії PDeCAT (Каталонська Демократична партія), а також представники громадянського суспільства.

Зазначимо: 21 грудня у Каталонії відбудуться позачергові вибори до місцевого парламенту.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Пучдемон відмовився отримувати пенсію як екс-лідер регіону, тому що як і раніше вважає себе главою Женералітета.

Нагадаємо, суд Бельгії відклав до 4 грудня рішення щодо екстрадиції каталонського лідера Карлеса Пучдемона та його чотирьох колишніх міністрів.

Відсторонений Мадридом лідер Каталонії оголосив про свою виборчу кампанію

Новини по темі