Мобільний додаток

Китайці розроблятимуть штучний інтелект нового покоління

24.11.2017 р., 13:31

Міністерство науки та техніки Китайської Народної Республіки створить робочу групу задля розвитку технології штучного інтелекту нового покоління.

Про це повідомляє газета South China Morning Post

До неї увійдуть представники компаній Baidu, Alibaba та Tencent.

"Baidu (компанія, що володіє різноманітними веб-сервісами) сфокусується на розвитку безпілотних авто, Alibaba (найбільший майданчик е-комерції в Китаї) - на впровадженні технології штучного інтелекту в міську інфраструктуру, зокрема його використання в громадському транспорті. Компанія Tencent (найбільший інтернет-провайдер Китаю) буде вивчати можливості використання штучного інтелекту в медичній діагностиці", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що складу групи увійдуть ще й представники компанії FlyTek, яка займатиметься розвитком голосових технологій.  Створення робочої групи з розвитку штучного інтелекту є частиною національної стратегії Китаю з досягнення глобального технологічного лідерства до 2030 року. Це перший випадок, коли подібні компанії залучені до здійснення національної стратегії Китаю.

Як повідомлялося раніше, під час 19-го з'їзду Комуністичної партії Китаю її голова Сі Цзіньпін наголосив, що для подальшого розвитку країни необхідно інтегрувати в реальну економіку новітні технології, зокрема інтернет та штучний інтелект.

Китайці розроблятимуть штучний інтелект нового покоління

Новини по темі