Мобільний додаток

Україна відправила до Франції розшукуваного шахрая

23.11.2017 р., 08:50

До Франції екстрадовано громадянина Франції та Ізраїлю Жільбера Шіклі, розшукуваного на території Євросоюзу за шахрайські схеми з видурювання у компаній мільйонів євро.

Про це повідомляє у Facebook прес-секретар Генерального прокурора Лариса Сарган.

"Генеральний прокурор Юрій Луценко: до Франції екстрадовано громадянина Франції та Ізраїлю Жільбера Шіклі, розшукуваного за "плідну діяльність" на території Євросоюзу. Фігуранту разом зі спільниками більше 10 років вдавалося за допомогою шахрайських схем видурювати у компаній сотні мільйонів євро. Ще 2 місяці тому, піднімаючи тости в Україні, він передавав палкі вітання французькій юстиції, будучи впевненим в абсолютній безкарності та неможливості видачі. Але гроші йому не допомогли", - йдеться у повідомленні.

Завдяки спільним зусиллям прокуратури Київської області, СБУ та Міністерства юстиції України особа отримала можливість вже сьогодні спілкуватися з французькими правоохоронцями.

Нагадаємо, у серпні правоохоронці затримали чоловіка, який розшукувався правоохоронними органами Французької Республіки для відбування покарання за вчинення шахрайських дій в особливо великих розмірах (майже 200 мільйонів євро) у складі організованої групи.

Під час екстрадиційної перевірки за клопотанням прокурора слідчий суддя застосував до цього громадянина екстрадиційний арешт, завдяки чому 22 листопада його було передано представникам правоохоронних органів Франції.

Україна відправила до Франції розшукуваного шахрая

Новини по темі