Мобільний додаток

Міністр юстиції пропонує ретельніше аналізувати можливості України

22.11.2017 р., 16:21

Міністр юстиції України Павло Петренко запросив китайських інвесторів до ретельнішого аналізу інвестиційних можливостей напередодні приватизації, яку Уряд планує реалізувати після прийняття необхідного пакету законів у Парламенті вже найближчим часом.

Про це Павло Петренко зазначив під час зустрічі з Керівником політико-правової комісії ЦК КПК, членом Держради (уряду) КНР Го Шенкунєм у рамках свого робочого візиту до КНР, інформує прес-служба Мін'юсту.

"Ми розраховуємо на підтримку з боку дружнього Китаю на міжнародній арені. Ми повністю відкриті для економічного співробітництва та запрошуємо китайських інвесторів до більш ретельного аналізу інвестиційних можливостей України, особливо напередодні великої приватизації", - наголосив міністр юстиції.

Під час зустрічі обговорювався нинішній стан захисту прав власності та інвестицій в Україні, що є принциповими для прийняття рішення під час вкладання коштів в економіку країни з боку міжнародних інвесторів.

Павло Петренко розповів про зміни, які запроваджуються в Україні. Зокрема, учасники зустрічі звернули увагу на те, що процес відкриття державних реєстрів та реалізація антикорупційних ініціатив є одним із ключових стратегічних пріоритетів для українського Уряду. Прозорість і відкритість - ефективні засоби боротьби з корупцією та покращення бізнес-клімату в державі, наголосив міністр.

Міністр юстиції пропонує ретельніше аналізувати можливості України

Новини по темі