Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Палата представників Конгресу ухвалила зміни в податковій політиці (аудіо)

17.11.2017 р., 17:45

Палата представників Конгресу США ухвалила суттєві зміни в податковій політиці країни. Як запевняють республіканці, це допоможе значно скоротити податки з корпорацій та впорядкувати оподаткування мільйонів американців середнього достатку.

З подробицями - наша кореспондентка в Сполучених Штатах Америки Аліса Прожогіна:

"Президент Дональд Трамп, який за 10 місяців на посаді так і не отримав жодної великої законодавчої перемоги, зустрівся перед голосуванням з республіканцями з Палати представників та закликав провести масштабну реформу податкового законодавства ще до Різдва.

Однак запропоновані зміни викликають неоднозначні відгуки, тому ніхто з демократів ініціативу не підтримав. Тож голоси розподілилися таким чином - 227 конгресменів проголосували за податкову реформу і 205 – проти, через більшість республіканців у нижній палаті конгресу.

Законопроект передбачає скорочення податків для корпорацій з 35 відсотків, - однієї з найвищих ставок у світі, - до 20 відсотків, а також скорочення податків для середнього класу, але не для всього населення. Ця податкова ініціатива республіканців збільшить довгостроковий борг країни, який становить 20 трильйонів доларів, ще на півтора трильйона.

Демократи виступають проти спроб республіканців скоротити податки. Вони наполягають, що це буде вигідно найбагатшим платникам податків, але не допоможе тим, хто заробляє значно менше.

Тепер дискусія про податкову реформу переходить у верхню палату Конгресу - Сенат, де республіканці розробиили альтернативний план реформування податкового законодавства. Однак його доля залишається невизначеною, оскільки республіканці мають більшість всього в чотири голоси".

Аліса Прожогіна, США, для Українського радіо.

Прослухати репортаж

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Палата представників Конгресу ухвалила зміни в податковій політиці (аудіо)

Новини по темі