Мобільний додаток

За останні три роки ЄС виділив Україні 12 мільярдів євро

16.11.2017 р., 14:55

За останні три роки Європейський Союз виділив Україні понад 12 мільярдів євро, заявив голова представництва ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі.

Про це інформує Радіо Свобода.

"Ми мобілізували за останні три роки понад 12 мільярдів євро, з них 3,4 мільярда євро – макрофінансової допомоги, що є найбільшою макрофінансовою допомогою, яку ми коли-небудь виділяли", – сказав Мінґареллі.

За словами голови представництва Євросоюзу в Україні, щорічно ЄС виділяє українській стороні 200 мільйонів євро у вигляді грантів – більше, ніж іншим сусідам України.

"Україна, без сумніву, пріоритетний партнер для Європейського Союзу. Один із наших найбільших сусідів, з яким у нас є чотири кордони, який зробив чіткий проєвропейський вибір. У зв'язку з цими причинами ЄС зацікавлений в успіху реформ в Україні", – заявив Мінґареллі.

Зазначимо: 8 листопада голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський після зустрічі з керівником програми співробітництва Євросоюзу в Україні Берендом де Гроотом повідомив, що ЄС планує виділити в 2018 році 50 мільйонів євро для Донецької та Луганської областей.

За останні три роки ЄС виділив Україні 12 мільярдів євро

Новини по темі