Мобільний додаток

Засідання ТКГ у Мінську заплановано на 29 листопада

16.11.2017 р., 08:00

Проведення чергового засідання Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на сході України заплановано у Мінську на 29 листопада.

Про це заявив журналістам у среду спецпредставник ОБСЄ у Трьохсторонній контактній групі Мартин Сайдик, повідомляє БЕЛТА.

"Наступна зустріч буде 29 листопада, потім мають відбутися два раунди зустрічей тристоронньої групи - 6 і 20 грудня", - сказав Сайдик.

У середу головними під час засідання контактної групи були питання дотримання режиму припинення вогню й безпеки цивільного населення у зоні конфлікту. Спецпредставник зазначив, що кількість порушень зросла. Тристороння контактна група за участю представників окремих районів Донецької й Луганської областей (ОРДО і ОРЛО) підтвердила свою повну прихильність перемир'ю, оголошеному у зв'язку з початком навчального року.

Обговорювалися також питання водопостачання, а саме поточні розрахунки й погашення заборгованості за поставлену воду. Продовжився розгляд можливостей погашення заборгованості колишнім співробітникам Української залізниці в ОРДО і ОРЛО. Питання присутності миротворчого контингенту ООН у зоні конфлікту в середу не обговорювалося.

Засідання ТКГ у Мінську заплановано на 29 листопада

Новини по темі