Мобільний додаток

СБУ викрила незаконну схему легалізації іноземців в Україні

15.11.2017 р., 14:10

Співробітники СБУ спільно з Державною міграційною службою припинили діяльність організованого угруповання, учасники якого організували незаконну легалізацію іноземців на території України.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

"Правоохоронці встановили, що зловмисники реєстрували іноземців у київському регіоні, використовуючи підроблені печатки прикордонної служби та через укладання фіктивних шлюбів із громадянами України. За інформацією спецслужби, впродовж останніх 3 років ділки підробили документи понад 200 іноземних громадян. Частину мігрантів у подальшому зловмисники планували нелегально переправити через Державний кордон до країн Євросоюзу", - йдеться у повідомленні.

Під час перевірки адрес масової реєстрації іноземців із числа громадян Росії та країн Близького Сходу оперативники СБУ встановили факти внесення неправдивих відомостей до документів, що стали підставою для легалізації іноземців із країн терористичного ризику.

Державна міграційна служба розпочала процес скасування вже діючих незаконно оформлених документів. За фактом незаконного переправлення осіб через Держкордон України відкрито досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 332 Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії для встановлення всіх осіб, причетних до незаконної легалізації іноземців, у тому числі посадовців органів державної реєстрації, наголосили в СБУ.

СБУ викрила незаконну схему легалізації іноземців в Україні

Новини по темі