Мобільний додаток

США виділять Україні 350 мільйонів доларів у 2018 році

15.11.2017 р., 10:26

Палата представників Сполучених Штатів Америки (нижня палата Конгресу) проголосувала за надання 350 мільйонів доларів на безпекову допомогу Україні у 2018 році та суттєво розширила її напрями.

Про це йдеться у повідомленні Посольства України в США у соціальній мережі Facebook.

"Нижня палата Конгресу схвалила проект закону про "Бюджет США на 2018 р. на потреби національної оборони", який дозволяє виділення 350 мільйонів доларів для надання безпекової допомоги Україні. Проект закону також дає дозвіл на надання нашій державі летальних озброєнь оборонного характеру. До нього також включено нові положення, що дозволяють використання коштів оборонного бюджету США на потреби реабілітації у медичних установах Сполучених Штатів поранених українських військовослужбовців, навчання та підготовку українських медичних фахівців у цій сфері, а також для посилення спроможності повітряних та військово-морських сил нашої держави", - заявили українські дипломати.

Вперше на законодавчому рівні пропонується надати Україні такі оборонні засоби: радіолокаційні засоби протиповітряної оборони та спостереження за надводною ситуацією; військово-морські протимінні засоби; кораблі прибережної дії та берегової охорони.

Нагадаємо, проект закону ще має схвалити Сенат (Верхня палата Конгресу). Після цього він буде переданий на підпис президентові США.

США виділять Україні 350 мільйонів доларів у 2018 році

Новини по темі