Мобільний додаток

Президенти України і Світового банку обговорили українські реформи

14.11.2017 р., 21:24

Президент України Петро Порошенко обговорив із президентом групи Світового банку Джим Йонг Кімом стан впровадження структурних реформ в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

"Ми рішуче налаштовані на продовження реформ в Україні", - заявив Порошенко. Він поінформував співрозмовника про реалізацію Судової реформи, зокрема формування нового складу Верховного суду і створення Антикорупційного суду.

Президент також відзначив, що цієї осені ухвалено важливі закони щодо освітньої, пенсійної та медичної реформ. Окремо співрозмовники обговорили питання імплементації медичної реформи  в Україні. Президент групи Світового банку привітав успішне ухвалення в українському Парламенті реформаторського закону про сільську медицину.

Порошенко запропонував Джим Йонг Кіму взяти під свій патронат допомогу у впровадженні складової медичної реформи щодо забезпечення сільського населення України медичними послугами належного рівня.

У свою чергу, президент групи СБ пообіцяв зробити все можливе для фінансової та технічної підтримки впровадження реформ у медичній та освітній галузях. Він високо оцінив стан реалізації реформ в Україні.

Президенти України і Світового банку обговорили українські реформи

Новини по темі