Мобільний додаток

WADA не поверне акредитацію антидопінговому агентству Росії

13.11.2017 р., 08:56

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) найближчим часом не поверне акредитацію Російському антидопінговому агентству (РУСАДА).

Про це повідомляє Deutsche Welle.

"На засіданні 15 - 16 листопада WADA оголосить, що російське агентство поки що не змогло виконати поставлені перед ним умови", - повідомив автор фільмів про російський допінг, німецький журналіст Хайо Зеппельт (Hajo Seppelt) із посиланням на кілька "джерел із  WADA, що повністю заслуговують на довіру". За його словами, у своєму висновку WADA вкаже на три обставини.

По-перше, російське керівництво досі заперечує існування підтримуваної державою системи допінгу. По-друге, РФ, як і раніше, не надає доступу до проб сечі російських атлетів, які перебувають у московській антидопінгової лабораторії. Крім того, WADA отримала нову базу даних, яка містить докази застосування допінгу російськими спортсменами, повідомив журналіст.

Рішення матиме масштабні наслідки і може призвести до усунення російської збірної від участі в Олімпійських іграх у 2018 році в Пхенчхані, зазначив Зеппельт. Крім того, після відмови WADA реабілітувати російське агентство "дедалі менш імовірною" стане участь росіян у Паралімпіаді-2018, додав він.

WADA не поверне акредитацію антидопінговому агентству Росії

Новини по темі