Мобільний додаток

Основний суд у справі Сущенка відбудеться в січні

10.11.2017 р., 20:31

Захист українського журналіста Романа Сущенка, якого в Росії звинувачують у шпигунстві, розраховує, що основний суд у його справі має відбутися в січні 2018 року.

Про це адвокат Марк Фейгін повідомив DW.

"Зараз ми знайомимося з матеріалами справи. Процесуально ми продовжимо оскаржувати дії органів слідства та суду, в тих випадках, коли вони будуть проти інтересів мого підзахисного. Будемо продовжувати знайомитися з матеріалами справи, щоб зрозуміти, які додаткові процесуальні докази нам треба надати на основному суді. Думаю, що це займе листопад-грудень", - розповів Фейгін.

ФСБ Росії вже завершило розслідування справи Сущенка. 10 листопада Московський міський суд відхилив скаргу захисту на продовження терміну арешту Сущенка до 30 листопада. Основний суд у справі журналіста може тривати місяць.

Нагадаємо, власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка, порушуючи міжнародні правила, затримали 30 вересня 2016 року у Москві, куди він прибув з приватною поїздкою. 7 жовтня йому було пред'явлено звинувачення у "шпигунстві".

У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. У ГУР МОУ спростували цю заяву. 25 вересня Мосміськсуд продовжив термін утримання під вартою Сущенка на два місяці - до 30 листопада 2017 року.

Новини по темі