Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

В ООН прийняли рішення щодо покарання фігурантів "Paradise Papers"

10.11.2017 р., 08:51

За порушення податкових законів та приховування офшорів фігурантам скандального списку "Paradise Papers" потрібно знизити кредитний рейтинг. Таким чином ці компанії змушені будуть поповнити державний бюджет.

Про це повідомив Центр новин ООН.

Експерти ООН в сфері прав людини заявили, що олігархи та їх корпорації продовжують використовувати неетичні методи ведення бізнесу. Відтак вони знижують податки до мінімальної суми, через що держава не отримує достатніх надходжень та не має можливості покрити всі витрати. Тому фігуранти так званих "Paradise Papers" повинні за це понести фінансове покарання.

"Райські документи " – далеко не перший витік у пресу секретних паперів, що викривають порочну практику ухилення від податків. Багаті люди і міжнародні корпорації продовжують користуватися неетичними методами в спробі знизити податки до мінімального рівня", – йдеться в повідомленні.

За словами експертів, фігуранти скандальної справи для постачання продукції використовують інфраструктуру, яка фінансується з держбюджетів. Окрім цього, вони намагаються забезпечити працівників своїх компаній безкоштовним медичним страхуванням. Використовуючи державу, олігархи приховують свої прибутки та ухиляються від сплати податків. Таким чином збитки для країн сягають мільярдних сум.

Представники ООН закликають притягнути до відповідальності багатіїв та юридичні компанії, які допомагали їм не сплачувати податки.

Неочікувану пропозицію міжнародні експерти обговорять на Форумі ООН з питань бізнесу і прав людини, який запланували провести з 27 по 29 листопада в Женеві.

Нагадаємо, що 5 листопада 400 журналістів по всьому світу оприлюднили так звані "Документи райських островів". За даними розслідування, багатії сховали у податкових оазах близько 8 трильйонів євро. У скандалі засвітилися великі корпорації. Євросоюз відреагував на такі махінації та анонсував створення чорного списку "податкових гаваней" у грудні.

В ООН прийняли рішення щодо покарання фігурантів "Paradise Papers"

Новини по темі