Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Вийшов у прокат фільм про покоління "Розстріляного відродження"

9.11.2017 р., 20:11

9 листопада на великі екрани вийшов документальний фільм Тараса Томенка "Будинок "Слово", присвячений долі покоління "Розстріляного відродження".

У Києві 8 листопада відбувся допрем’єрний показ фільму, на якому присутніми були творці фільму, Голова Держкіно Пилип Іллєнко, Голова Комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький та інші представники уряду, повідомляє УНН.

Стрічка розповідає про один із найбільших злочинів радянської влади — знищення потужного мистецького руху, що виник у 20 - 30-их роках у Харкові.

Під час прем’єри режисер Тарас Томенко зазначив: "Ми хочемо повернути будинок "Слово" Харкову, повернути його Україні і подарувати його світові, бо якщо всі ми не засвоїмо урок, отриманий в ті роки, у нас продовжуватимуться війни. Я хочу, щоб цей фільм згуртував нас, і ми стали сильнішими. Бо ми маємо пишатися тим потужним пластом культури, який у нас є".

У Держкіно повідомили, що на підтримку прокату знімальна група вирушить у тур регіонами країни — всього буде охоплено 14 міст, серед яких Львів, Житомир, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Маріуполь, Дніпро та інші. З часом стрічка буде доступна в рамках просвітницьких показів у школах, бібліотеках та кіноклубах.

Вийшов у прокат фільм про покоління "Розстріляного відродження"

Новини по темі