Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Гривня продовжує зміцнюватися

9.11.2017 р., 11:38

Нацвалюта подорожчала на 12 копійок. Долар і євро продовжують дешевшати.

Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на четвер, 9 листопада, на рівні 26,6362 грн/долар, знизивши його на 12 копійок порівняно з попереднім робочим днем (26,7512 грн/долар у середу, 8 листопада).

Курс євро встановлений на рівні 30,8714 грн/євро (8 листопада - 30,9298 гривень), 10 рублів - 4,4957 грн/рубль (8 листопада - 4,5763 гривні).

Про це повідомляє "Дзеркало тижня".

Раніше доктор економічних наук, професор Олександр Шаров на сторінках DT.UA писав про те, що Україні потрібен новий закон про валютне регулювання.

"Загострення валютних відносин, зумовлене поглибленням кризових ситуацій на світовому валютному ринку, а також зростання значення питань валютного регулювання в Україні у зв'язку з більш глибокою інтеграцією країни до міжнародної економічної системи і серед іншого з огляду на приєднання України до Світової організації торгівлі та Угоду про асоціацію з ЄС — визначають нагальну потребу остаточно визначитися відповідним держорганам щодо сприйняття основних проблем валютних відносин та валютної політики й обрати єдиний концептуальний підхід до розвитку системи валютного регулювання", - зазначає експерт.

Гривня продовжує зміцнюватися

Новини по темі