Переглянути у мобiльнiй версiї
Мобільний додаток

Відбувся перший демонстраційний політ безпілотника "Горлиця" (аудіо)

8.11.2017 р., 18:37

Перший демонстраційний політ безпілотного тактичного літального апарата "Горлиця" відбувся сьогодні на аеродромі в Гостомелі під Києвом.

Ця розвідувальна машина - розробка державного підприємства "Антонов", і є першим вітчизняним безпілотником, що здатен нести озброєння для ураження ворожих цілей.

Докладніше - Юлія Конішевська:

"Безпілотник - завдовжки майже 4 з половиною метри, розмах його крил сягає понад 6 з половиною метрів, а злітна вага - 200 кілограмів. Розвідувальний апарат може працювати на висоті до 5 кілометрів, а дальність його польоту перевищує тисячу кілометрів. Та головна відмінність цієї ашини  – безпілотник може нести озброєння для ураження ворожих цілей, наприклад, це можуть бути дві ракети класу "повітря-земля". Над цією моделлю конструктори працювали півтора року, - розповів виконувач обов’язків президента держпідприємства "Антонов" Олександр Кривоконь.

Літальний апарат є частиною перспективного мобільного тактичного безпілотного авіаційного комплексу для сухопутних військ, до якого увійдуть чотири такі розвідувальні машини. "Горлиця" призначена для повітряної оптико-електронної розвідки вдень і вночі незалежно від погодних умов і передачі розвідувальної інформації на командний пункт, а також може вражати ціль супротивника. За рік-два цей авіаційний комплекс випускатимуть в Україні серійно, говорить Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов

Безпілотники оперативно-тактичного рівня подібні до "Горлиці» виробляють лише у 7 країнах світу".

Юлія Конішевська, Українське радіо.

Прослухати репортаж

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Відбувся перший демонстраційний політ безпілотника "Горлиця" (аудіо)

Новини по темі