Переглянути у мобiльнiй версiї
Мобільний додаток

Демократи здобули важливі перемоги на виборах у США (Аудіо)

8.11.2017 р., 11:05

Демократи здобули кілька важливих перемог на виборах губернаторів і мерів, які відбулися напередодні в Сполучених Штатах Америки.

На всіх п'яти виборах, що відбулися вчора в США, демократи здобули переконливу перемогу з великим відривом від кандидатів-республіканців.

Розповідає наша кореспондентка в США Аліса Прожогіна:

"Так, демократ Ральф Нортем переміг на виборах губернатора Вірджинії, випередивши республіканця Еда Гіллеспі. У Нью-Джерсі демократ Філ Мерфі отримав очікувану перемогу над республіканцем Кім Гуадань, щоб змінити республіканського губернатора та кандидата на президентське крісло Кріса Крісті. Крім того, у Вірджинії демократ Даніка Роем здобула перемогу над багаторічним членом Палати делегатів штату республіканцем Робертом Маршаллом (і стала першим відкритим трансгендером, який переміг на виборах у цьому штаті).

Що ж до виборів мерів, то демократ Білл де Блазіо з легкістю здобув перемогу над республіканським кандидатом Ніколь Малліотакіс на перегонах міського голови в Нью-Йорку і таким чином домігся переобрання на другий термін. У Бостоні мер-демократ Марті Уолш також переобраний на другий термін.

Аналітики стверджують, що нинішнє голосування стало попереднім індикатором настроїв виборців перед проміжними виборами до Конгресу в 2018 році та чітко показало ставлення електорату до президента Дональда Трампа".

Аліса Прожогіна, США, для Українського радіо.

Прослухати репортаж

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Демократи здобули важливі перемоги на виборах у США (Аудіо)

Новини по темі