Мобільний додаток

Після Brexit 50 банків мають намір переїхати з Лондона

7.11.2017 р., 19:56

Близько 50 банків, розташованих у Лондоні, має намір змінити свою дислокацію після виходу Великобританії з Європейського Союзу.

Про це пише РБК.

Велика кількість фінустанов вже обговорювали з Європейським центральним банком можливість їх переїзду в інші країни Європи, причому деякі з них проводили бесіди з центробанком кілька разів. За словами глави структури ЄЦБ з нагляду за діяльністю банків у єврозоні Даніель Нуї, 20 банків вже подали заявку на ліцензію для зони євро. вся справа в тому, що відповідно до законодавства ЄС, для надання послуг на території Євросоюзу фінансовим інститутам необхідні дочірні юридично самостійні банки, розташовані в одній з країн ЄС. Тому, у зв'язку з процедурою Brexit, яка повинна завершитися до кінця березня 2019 року, банки змушені шукати місце для подальшого ведення бізнесу.

За оцінками різних експертів, з Лондона у Франкфурт-на-Майні можуть переїхати від декількох тисяч до декількох десятків тисяч банків. Кілька зарубіжних фінансових інститутів, у тому числі з Японії, вже остаточно вирішили влаштуватися в Німеччині.

Нагадаємо, Банк Англії підвищив базову процентну ставку вперше за 10 років.

Новини по темі