Мобільний додаток

Окуповану Луганщину відключили від водопостачання

7.11.2017 р., 08:50

ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" (ЛЕО) знеструмило Петрівську насосну станцію (Петрівський водозабір) Попаснянського водоканалу, що забезпечує водою жителів тимчасово окупованих територій Луганської області, зокрема, й обласного центру з населенням у близько 500 тисяч осіб.

Про це генеральний директор ЛЕО Володимир Грицай повідомив "Deutsche Welle".

"Причиною знеструмлення є борг водоканалу перед ЛЕО, який станом на 6 листопада становить майже 157 млн. грн. та постійно зростає. Борг сформувався саме через борги жителів та підприємств окупованих територій, бо 90% води, що постачає водоканал, постачається на неконтрольовану територію", - наголосив чиновник.

За словами Грицая, великі борги перед ЛЕО за спожиту електроенергію мають також, зокрема, Алчевський металургійний комбінат, підприємства групи ДТЕК та низка державних підприємств, які працюють у Луганській області. Своєю чергою борг самого ЛЕО перед держпідприємством "Енергоринок" через несплату його клієнтами отриманих послуг становить понад 5 млрд. грн.

Нагадаємо, ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" входить до холдингу "Енергетичний стандарт", який належить бізнесмену Костянтину Григоришину.

Комунальне підприємство "Попаснянський районний водоканал" є постачальником води для 80 тисяч жителів Луганської області, які мешкають на контрольованій українською владою території, а також для майже 1,2 млн. жителів області на тимчасово окупованих територіях.

Окуповану Луганщину відключили від водопостачання

Новини по темі