Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Прикордонника Сергія Колмогорова звільнено з-під варти (аудіо)

6.11.2017 р., 21:11

Прикордонника Сергія Колмогорова, звинуваченого у вбивстві, звільнено з-під варти

Звинувачення залишається в силі, а справу спрямовано на повторне судове розслідування. Це рішення ухвалила колегія Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ. Нагадаю, два суди нижчої інстанції - Приморський районний суд міста Маріуполя Донецької області та Апеляційний суд Донецької області - раніше присудили прикордоннику
Сергію Колмогорову 13 років ув’язнення за звинуваченням у вбивстві жінки у вересні 2014 року у Маріуполі, коли бійці прикордонного наряду намагалися зупинити підозрілу, з їхньої точки зору, автівку.

Докладніше - Ольга Бутко:
                                         
"Ухвалою Вищого спеціалізованого суду справу Сергія Колмогорова не завершено, каже головуючий у справі суддя Станіслав Кравченко. Адже, нагадує, загинула жінка, і в трагедії потрібно розбиратись. Захист наполягатиме на закритті справи у зв’язку з відсутністю складу
кримінального правопорушення в діях прикордонника, повідомила адвокат Оксана Муравська. На цьому ж етапі, на її думку, Вищий спеціалізований суд ухвалив справедливе рішення, відправивши справу на повторне судове розслідування до Приморського районного суду Маріуполя і відпустивши Сергія Колмогорова з-під варти.

Оксана Муравська також повідомила, що захист у суді першої інстанції не наполягатиме на перекваліфікації злочину, що інкримінується Сергію Колмогорову. Представник військової прокуратури Віталій Панченко наголошує: рішенням Вищого спеціалізованого суду старший солдат Сергій Колмогоров не визнаний невинуватим.

Повторного досудового розслідування за звинуваченням Сергія Коломогорова у навмисному вбивстві не буде. А повторний судовий розгляд справи Приморський районний суд Маріуполя має розпочати з обрання запобіжного заходу підозрюваному".

Ольга Бутко. Українське радіо.

Прослухати матеріал:Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Прикордонника Сергія Колмогорова звільнено з-під варти (аудіо)

Новини по темі