Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

США приспускають прапори

6.11.2017 р., 15:26

Президент США Дональд Трамп розпорядився приспустити державні прапори в пам'ять про загиблих унаслідок стрілянини у церкві у Техасі.

Про це повідомляє "The Washington Examiner".

"На знак поваги до жертв цього безглуздого насильства, вчиненого 5 листопада 2017 року, владою, наданою мені як президентові Сполучених Штатів Конституцією та законами Сполучених Штатів Америки, я наказую, щоб американський прапор було приспущено у Білому домі та на всіх громадських спорудах і майданчиках, на всіх військових постах і військово-морських базах і на всіх військово-морських суднах федерального уряду в окрузі Колумбія і на всій території США та її територіях і володіннях до заходу сонця 9 листопада 2017 року", - йдеться у заяві Трампа.

Прапори США будуть приспущені у всіх держустановах за кордоном, включаючи посольства, консульства, дипломатичні та військові місії.

Нагадаємо, у містечку Сазерленд Спрінгс у окрузі Вілсон штату Техас сталася стрілянина у баптистській церкві. За останніми повідомленнями, щонайменше 27 людей загинули, ще 7 поранені. Нападника вбито. Ним став 26-річний Девін Патрік Келлі, якого звільнили з ВПС США за домашнє насильство.

США приспускають прапори

Новини по темі